جستجو در پورتال

نتايج جستجو

مشاوره/ باعرض سلام وخسته نباشيد بنده منابع تخصصي براي آزمون استانداري رشته شغلي كارشناس امور كشوري ومدني را ميخواستم؟ باتشكر
باعرض سلام وخسته نباشيد بنده منابع تخصصي براي آزمون استانداري رشته شغلي كارشناس امور كشوري ومدني را ميخواستم؟ باتشكر
  • پرسش و پاسخ باعرض سلام وخسته نباشيد بنده منابع تخصصي براي آزمون استانداري رشته شغلي كارشناس امور كشوري ومدني را ميخواستم؟ باتشكر  ؟ باسلام دوست عزيز شما به راحتي ميتوانيد اين مطلب را در موتور جستجوگر گوگل سيرچ كنيد و به مطالب مورد نظر دسترسي پيدا كنيد، همچنين مي توانيد ب كتابفروشي مراجعه كنيد و در اين مورد كتاب مفيدي را تهيه كنيد. باتشكر
مشاوره/ با سلام.من در28 اسفند ماه 86 با مدرك كارشناسي ارشدوحكم كارشناس اموزشي وامتياز كارشناس ارشد با گروه 17 از يكي از دانشگاه هاي جنوب كشور بازنشسته شدهام.بازنشتگي حق جذب هيت امنا كسر شده اما سازمان بازنشستگي اظهار ميكند كه با قانون مديريت خدمات كشوري اي حق جذب جداگانه محاسبه نميشود.حقوق من در حال حاضر 780 هزا تومان است و 20 سال هم سابقه تدريس در دانشگاه داشسته ام.چطو حقوق واقعي ام را محاسبه كنم؟
با سلام.من در28 اسفند ماه 86 با مدرك كارشناسي ارشدوحكم كارشناس اموزشي وامتياز كارشناس ارشد با گروه 17 از يكي از دانشگاه هاي جنوب كشور بازنشسته شدهام.بازنشتگي حق جذب هيت امنا كسر شده اما سازمان بازنشستگي اظهار ميكند كه با قانون مديريت خدمات كشوري اي حق جذب جداگانه محاسبه نميشود.حقوق من در حال حاضر 780 هزا تومان است و 20 سال هم سابقه تدريس در دانشگاه داشسته ام.چطو حقوق واقعي ام را محاسبه كنم؟
  • پرسش و پاسخ با سلام.من در28 اسفند ماه 86 با مدرك كارشناسي ارشدوحكم كارشناس اموزشي وامتياز كارشناس ارشد با گروه 17 از يكي از دانشگاه هاي جنوب كشور بازنشسته شدهام.بازنشتگي حق جذب هيت امنا كسر شده اما سازمان بازنشستگي اظهار ميكند كه با قانون مديريت خدمات كشوري اي حق جذب جداگانه محاسبه نميشود.حقوق من در حال حاضر 780 هزا تومان است و 20 سال هم سابقه تدريس در دانشگاه داشسته ام.چطو حقوق واقعي ام را محاسبه كنم؟  ؟
مشاوره/ با سلام و عرض ادب .پدرم مالك زمين ديمي به مساحت حدودا 8 هكتار است .اين ديم از زمان پدر و پدر بزرگش زير كشت رفته و بيش از بيست سال است كه به ارث پدرم رسيده .چند سال اخير براي ثبتي كردن و دريافت سند مراجعه كرد اما كارشناس بعد از نقشه برداري و مراحل اداري حدود يك هكتار و نبم را ثبتي دانسته و مابقي را جزو اراضي منابع طبيعي اعلام كرد.اين درحالي است كه چندين و چند ساله كه روي زمين زحمت كشيده اند به نظر شما چه بايد كرد تا كل زمين كشاورزي را ثبت كرد ؟ با سپاس از راهنماييهايتان
با سلام و عرض ادب .پدرم مالك زمين ديمي به مساحت حدودا 8 هكتار است .اين ديم از زمان پدر و پدر بزرگش زير كشت رفته و بيش از بيست سال است كه به ارث پدرم رسيده .چند سال اخير براي ثبتي كردن و دريافت سند مراجعه كرد اما كارشناس بعد از نقشه برداري و مراحل اداري حدود يك هكتار و نبم را ثبتي دانسته و مابقي را جزو اراضي منابع طبيعي اعلام كرد.اين درحالي است كه چندين و چند ساله كه روي زمين زحمت كشيده اند به نظر شما چه بايد كرد تا كل زمين كشاورزي را ثبت كرد ؟ با سپاس از راهنماييهايتان
  • ار است .اين ديم از زمان پدر و پدر بزرگش زير كشت رفته و بيش از بيست سال است كه به ارث پدرم رسيده .چند سال اخير براي ثبتي كردن و دريافت سند مراجعه كرد اما كارشناس بعد از نقشه برداري و مراحل اداري حدود يك هكتار و نبم را ثبتي دانسته و مابقي را جزو اراضي منابع طبيعي اعلام كرد.اين درحالي است كه چندين و چند ساله كه روي زمين زحمت كشيده اند به نظر شما چه بايد كرد تا كل زمين كشاورزي را ثبت كرد ؟ با سپاس از راهنماييهايتان   ؟ با سلام اعتراض
  • يعي اعلام كرد.اين درحالي است كه چندين و چند ساله كه روي زمين زحمت كشيده اند به نظر شما چه بايد كرد تا كل زمين كشاورزي را ثبت كرد ؟ با سپاس از راهنماييهايتان   ؟ با سلام اعتراض به نظر كارشناس صورت گيرد و از طريق منابع طبيعي و دادگاه اقدام گردد. با احترام-اسدي-وكيل پايه يك با تشكر .لازم به ذكر است كه به راي كارشناس اعتراض كرده و اگر اشتباه نكنم همراه پرونده هاي ديگر به عنوان ماده صد در كميسيون بررسي شده اما نتيجه اي ندا
توضيحات کاربران بر روي محتوا/ توضيحات كاربر
توضيحات كاربر
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر فرمهاي ارزشيابي سال 91 براي ليسانس حسابداري با پست كارشناس مسول امور مالي چگونه بايد پر شود راهنمايي كنيد متشكرم
مشاوره/ با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناس محترم آيا ماده 100 قانون شهرداري با ماده اي ديگر در قانون شهرداري يا قانون مدني و .... درتعارض است؟ ايراداتي كه ميتوان به ماده 100 قانون شهرداري وارد كرد چه ميتواند باشد؟ با تشكر
  • پرسش و پاسخ با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناس محترم آيا ماده 100 قانون شهرداري با ماده اي ديگر در قانون شهرداري يا قانون مدني و .... درتعارض است؟ ايراداتي كه ميتوان به ماده 100 قانون شهرداري وارد كرد چه ميتواند باشد؟ با تشكر  ؟ با سلام به كتب حقوقي مراجعه شود.
مشاوره/ با سلام من ليسانس برق گرايش قدرت دارم.مي خواستم بدانم كه براي كارشناس دادگستري شدن چه كار هايي بايد انجام دهم؟آزمون كارشناس دادگستري كي برگزار مي شود و منابعي را كه بايد مطالعه كنم چيست؟ با تشكر
با سلام من ليسانس برق گرايش قدرت دارم.مي خواستم بدانم كه براي كارشناس دادگستري شدن چه كار هايي بايد انجام دهم؟آزمون كارشناس دادگستري كي برگزار مي شود و منابعي را كه بايد مطالعه كنم چيست؟ با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام من ليسانس برق گرايش قدرت دارم.مي خواستم بدانم كه براي كارشناس دادگستري شدن چه كار هايي بايد انجام دهم؟آزمون كارشناس دادگستري كي برگزار مي شود و منابعي را كه بايد مطالعه كنم چيست؟ با تشكر  ؟ با سلام اطلاعات مربوطه را از كانون كارشناسان دادگستري و يا مركز امور مشاوران و كارشناسان قوه قضائيه و يا كارشناسان هم رشته خود استعلام بگيريد موفق باشيد.     
مشاوره/ سلام مجدد خدمت كارشناس محترم.من از شما سوال كرده بودم كه من كارمند رسمي يك سازمان دولتي با حكم مسئول خدمات عمومي هستم و معاون پشتيباني بنده را در دبيرخانه بكار گرفته است آيا راهكاري براي اينكه بر سر كار مندرج در پست سازماني مشغول بكار شوم و شما در جواب فرموده بوديد كه طبق قانون خدمات كشوري جابجايي كارمند در پست غير سازماني بيش از 8 ماه ممنوع است.من اين جواب شما را با معاونت پشتيباني مطرح كردم و معاونت پشتيباني هم اعلام كرد يك درخواست كتبي با قيد دقيق قوانين خطاب به رياست سازمان بنويس تا بر سر كار اصلي حاضر شوي.حال لطفا قانون و تبصره دقيق اين موضوع را با ذكر منبع به بنده بفرماييد تا در تقاضاي كتبي خود درج نمايم زيرا من هرچه در قانون خدمات كشوري جستجو كردم اين قانون را نيافتم.با تشكر بي پايان
  • پرسش و پاسخ سلام مجدد خدمت كارشناس محترم.من از شما سوال كرده بودم كه من كارمند رسمي يك سازمان دولتي با حكم مسئول خدمات عمومي هستم و معاون پشتيباني بنده را در دبيرخانه بكار گرفته است آيا راهكاري براي اينكه بر سر كار مندرج در پست سازماني مشغول بكار شوم و شما در جواب فرموده بوديد كه طبق قانون خدمات كشوري جابجايي كارمند در پست غير سازماني بيش از 8 ماه ممنوع است.من اين جواب شما را با معاونت پشتيباني مطرح كردم و معاونت پشتيباني هم اعلام كرد يك درخواست كتبي با قيد دقيق
  • و معاونت پشتيباني هم اعلام كرد يك درخواست كتبي با قيد دقيق قوانين خطاب به رياست سازمان بنويس تا بر سر كار اصلي حاضر شوي.حال لطفا قانون و تبصره دقيق اين موضوع را با ذكر منبع به بنده بفرماييد تا در تقاضاي كتبي خود درج نمايم زيرا من هرچه در قانون خدمات كشوري جستجو كردم اين قانون را نيافتم.با تشكر بي پايان  ؟ درود ، با عنايت به اينكه پرسش جنابعالي به اينجانب ارجاع گرديده نه كارشناس اوليه كه به شما پاسخ داده اند؛ معروض ميدارم ، عليرغم مطالعه
  • با تشكر بي پايان  ؟ درود ، با عنايت به اينكه پرسش جنابعالي به اينجانب ارجاع گرديده نه كارشناس اوليه كه به شما پاسخ داده اند؛ معروض ميدارم ، عليرغم مطالعه قوانين و آئين نامه هاي مديريت خدمات كشوري ، متاسفانه به موردي كه به شما اعلام گرديد - كه طبق قانون خدمات كشوري جابجايي كارمند در پست غير سازماني بيش از 8 ماه ممنوع است - برخورد ننمودم . عليهذا موارد زير كه امكان و اجازه جابجايي را مقدور ميسازد به اطلاع ميرساند : تبصره 4 از ماد
مشاوره/ سلام مهلت واخواهي در امور مدني و كيفري متفاوت است؟ اگر تعداداز خوانده ها حاضر و تعدادي غايب باشند آيا حكم نسبت به همه آنها غيابي است؟ ابلاغ راي از طريق روزنامه به خوانده مجهول المكان ابلاغ قانوني محسوب ميشود؟ شرط ارث بردن زن و شوهر از يكديگر چيست؟نزديكي است؟ باتشكر
سلام مهلت واخواهي در امور مدني و كيفري متفاوت است؟ اگر تعداداز خوانده ها حاضر و تعدادي غايب باشند آيا حكم نسبت به همه آنها غيابي است؟ ابلاغ راي از طريق روزنامه به خوانده مجهول المكان ابلاغ قانوني محسوب ميشود؟ شرط ارث بردن زن و شوهر از يكديگر چيست؟نزديكي است؟ باتشكر
  • پرسش و پاسخ سلام مهلت واخواهي در امور مدني و كيفري متفاوت است؟ اگر تعداداز خوانده ها حاضر و تعدادي غايب باشند آيا حكم نسبت به همه آنها غيابي است؟ ابلاغ راي از طريق روزنامه به خوانده مجهول المكان ابلاغ قانوني محسوب ميشود؟ شرط ارث بردن زن و شوهر از يكديگر چيست؟نزديكي است؟ باتشكر  ؟ با سلام 1- مهلت واخواهي در امور كيفري 10 روز و در امور حقوقي 20 روز است  2-حكم غيابي تنها
مشاوره/ باسلام خدمت كارشناس محترم.من كارمند رسمي دولت ميباشم.حكم كارگزيني بنده مسئول خدمات عمومي است ولي متاسفانه معاون منابع انساني سازمان قبول نميكند من در اين سمت كار كنم و بنده را در دبيرخانه به كار گرفته.حال سوال من اين است كه آيا قانوني هست كه من توسط آن احقاق حق كنم يا خير؟با تشكر فراوان
  • پرسش و پاسخ باسلام خدمت كارشناس محترم.من كارمند رسمي دولت ميباشم.حكم كارگزيني بنده مسئول خدمات عمومي است ولي متاسفانه معاون منابع انساني سازمان قبول نميكند من در اين سمت كار كنم و بنده را در دبيرخانه به كار گرفته.حال سوال من اين است كه آيا قانوني هست كه من توسط آن احقاق حق كنم يا خير؟با تشكر فراوان  ؟ بنام خدا با سلام در قانون مديريت خدمات كشوري ، امكان جابجائي كارمند در پست غيرسازماني و بصورت ا
توضيحات کاربران بر روي محتوا/
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر آيا مطالبات ناشي از قانون مديريت خدمات كشوري از مهر 86 تا مهر 87 نيز شامل بازنشستگان كشوري سالهاي 88و89 نيز ميشود يا خير



باعرض سلام وخسته نباشيد بنده منابع تخصصي براي آزمون استانداري رشته شغلي كارشناس امور كشوري ومدني را ميخواستم؟ باتشكر, با سلام.من در28 اسفند ماه 86 با مدرك كارشناسي ارشدوحكم كارشناس اموزشي وامتياز كارشناس ارشد با گروه 17 از يكي از دانشگاه هاي جنوب كشور بازنشسته شدهام.بازنشتگي حق جذب هيت امنا كسر شده اما سازمان بازنشستگي اظهار ميكند كه با قانون مديريت خدمات كشوري اي حق جذب جداگانه محاسبه نميشود.حقوق من در حال حاضر 780 هزا تومان است و 20 سال هم سابقه تدريس در دانشگاه داشسته ام.چطو حقوق واقعي ام را محاسبه كنم؟, با سلام و عرض ادب .پدرم مالك زمين ديمي به مساحت حدودا 8 هكتار است .اين ديم از زمان پدر و پدر بزرگش زير كشت رفته و بيش از بيست سال است كه به ارث پدرم رسيده .چند سال اخير براي ثبتي كردن و دريافت سند مراجعه كرد اما كارشناس بعد از نقشه برداري و مراحل اداري حدود يك هكتار و نبم را ثبتي دانسته و مابقي را جزو اراضي منابع طبيعي اعلام كرد.اين درحالي است كه چندين و چند ساله كه روي زمين زح, توضيحات كاربر, با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناس محترم آيا ماده 100 قانون شهرداري با ماده اي ديگر در قانون شهرداري يا قانون مدني و .... درتعارض است؟ ايراداتي كه ميتوان به ماده 100 قانون شهرداري وارد كرد چه ميتواند باشد؟ با تشكر, با سلام من ليسانس برق گرايش قدرت دارم.مي خواستم بدانم كه براي كارشناس دادگستري شدن چه كار هايي بايد انجام دهم؟آزمون كارشناس دادگستري كي برگزار مي شود و منابعي را كه بايد مطالعه كنم چيست؟ با تشكر, سلام مجدد خدمت كارشناس محترم.من از شما سوال كرده بودم كه من كارمند رسمي يك سازمان دولتي با حكم مسئول خدمات عمومي هستم و معاون پشتيباني بنده را در دبيرخانه بكار گرفته است آيا راهكاري براي اينكه بر سر كار مندرج در پست سازماني مشغول بكار شوم و شما در جواب فرموده بوديد كه طبق قانون خدمات كشوري جابجايي كارمند در پست غير سازماني بيش از 8 ماه ممنوع است.من اين جواب شما را با معاونت پشت, سلام مهلت واخواهي در امور مدني و كيفري متفاوت است؟ اگر تعداداز خوانده ها حاضر و تعدادي غايب باشند آيا حكم نسبت به همه آنها غيابي است؟ ابلاغ راي از طريق روزنامه به خوانده مجهول المكان ابلاغ قانوني محسوب ميشود؟ شرط ارث بردن زن و شوهر از يكديگر چيست؟نزديكي است؟ باتشكر, باسلام خدمت كارشناس محترم.من كارمند رسمي دولت ميباشم.حكم كارگزيني بنده مسئول خدمات عمومي است ولي متاسفانه معاون منابع انساني سازمان قبول نميكند من در اين سمت كار كنم و بنده را در دبيرخانه به كار گرفته.حال سوال من اين است كه آيا قانوني هست كه من توسط آن احقاق حق كنم يا خير؟با تشكر فراوان, توضيحات كاربر


به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
|تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني