جستجو در پورتال

نتايج جستجو

اخبار/ توقف قانون بازنشستگي با پرداخت ۱۰سال حق بيمه
توقف قانون بازنشستگي با پرداخت ۱۰سال حق بيمه
  • خراسان خبر داد:توقف قانون بازنشستگي با پرداخت ۱۰سال حق بيمه توقف قانون بازنشستگي با پرداخت ۱۰سال حق بيمه شنيده شده علي رغم مصوبه اخير دولت مبني بر اين كه سازمان تامين اجتماعي موظف است به افرادي كه حداقل ده سال حق بيمه پرداخت كرده اند، حقوق بازنشستگي پرداخت كند، به علت آن كه بند «ب» ماده ۱ آيين نامه اين مصوبه بدون در نظر گرفتن سن متقاضيان، موضوع بازنشستگي آن ها را مطرح كرده است، در مراحل اوليه اجرا متوقف شده است.
مشاوره/ با سلام . من 68 سال سن و 8 سال سابقه ي پرداخت حق بيمه بصورت اختياري را دارم آياتا سال 92 مي توانم درخواست بازنشستگي كنم؟ با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام . من 68 سال سن و 8 سال سابقه ي پرداخت حق بيمه بصورت اختياري را دارم آياتا سال 92 مي توانم درخواست بازنشستگي كنم؟ با تشكر  ؟ با سلام بله خبر تكميلي:1390-08-25 توقف قانون بازنشستگي با پرداخت ۱۰سال حق بيمه شنيده شده علي رغم مصوبه اخير دولت مبني بر اين كه سازمان تامين اجتماعي موظف است به افرادي كه حداقل ده سال حق بيمه پرداخت كرده اند، حقوق بازنشستگي پرداخت كند، به علت آن
  • ه علي رغم مصوبه اخير دولت مبني بر اين كه سازمان تامين اجتماعي موظف است به افرادي كه حداقل ده سال حق بيمه پرداخت كرده اند، حقوق بازنشستگي پرداخت كند، به علت آن كه بند «ب» ماده ۱ آيين نامه اين مصوبه بدون در نظر گرفتن سن متقاضيان، موضوع بازنشستگي آن ها را مطرح كرده است، در مراحل اوليه اجرا متوقف شده است.
مشاوره/ 1-آيا در صورت وقفه چند ماهه در واريز بيمه بعلت تغيير محل شغل ،اين امر تاثيري در زمان بازنشستگي دارد و مدت بازنشستگي به همان نسبت تاخير مي افتد؟ يا در صورت داشتن مجموع سوابق بيمه مشمول بازنشستگي مي شويم؟ 2- درمدت بيكاري بدون استفاده از بيمه بيكاري مي توانيم حق بيمه تامين اجتماعي را خويش فرما پرداخت كنيم كه در سوابق بيمه اي تاخير نيفتد؟
  • پرسش و پاسخ 1-آيا در صورت وقفه چند ماهه در واريز بيمه بعلت تغيير محل شغل ،اين امر تاثيري در زمان بازنشستگي دارد و مدت بازنشستگي به همان نسبت تاخير مي افتد؟ يا در صورت داشتن مجموع سوابق بيمه مشمول بازنشستگي مي شويم؟ 2- درمدت بيكاري بدون استفاده از بيمه بيكاري مي توانيم حق بيمه تامين اجتماعي را خويش فرما پرداخت كنيم كه در سوابق بيمه اي تاخير نيفتد؟   ؟ با سلام 1-بله2-مهم داشتن سابقه كافي براي شروع دوره
  • ي شويم؟ 2- درمدت بيكاري بدون استفاده از بيمه بيكاري مي توانيم حق بيمه تامين اجتماعي را خويش فرما پرداخت كنيم كه در سوابق بيمه اي تاخير نيفتد؟   ؟ با سلام 1-بله2-مهم داشتن سابقه كافي براي شروع دوره بازنشستگي است مثلا وقتي خانم ها به بيست سال سابقه برسند مي توانند درخواست بازنشستگي بدهند حال ممكن است عملا 22 سال فعاليتداشته باشند كه بخشي از آن فاصله افتاده باشد و مشمول پذيرش به عنوان سابقه نيز نشده باشد.3-مدت دريافت مقرري بيمه بيكاري جز سوابق پر
  • ه بيست سال سابقه برسند مي توانند درخواست بازنشستگي بدهند حال ممكن است عملا 22 سال فعاليتداشته باشند كه بخشي از آن فاصله افتاده باشد و مشمول پذيرش به عنوان سابقه نيز نشده باشد.3-مدت دريافت مقرري بيمه بيكاري جز سوابق پرداخت حق بيمه ، بيمه شده از نظر بازنشستگي ، ازكارافتادگي و فوت محسوب مي شود
مشاوره/ شرايط بازنشستگي رانندگان باركش شهري كه رانندگي با خاور است؟
شرايط بازنشستگي رانندگان باركش شهري كه رانندگي با خاور است؟
  • پرسش و پاسخ شرايط بازنشستگي رانندگان باركش شهري كه رانندگي با خاور است؟  ؟ در اين خصوص طبق قوانين بازنشستگي  سازمان تامين اجتماعي رفتار ميگردد
مشاوره/ 1- در صورت خروج از ايران ، وضعيت بيمه شخصي كه 12 سال سابقه بيمه تامين اجتماعي دارد به چه شكل خواهد بود؟ 2- به دليل حداقل 2 سال عدم مراجعت به كشور آيا مي توان پيش از موعد و قبل از خروج درخواست بازنشستگي كرد؟ 3- آيا مي توان به صورت خوداختياري مبلغ بيمه واريز گردد تا تكميل 20 سال تمام و بازنشستگي؟
  • پرسش و پاسخ 1- در صورت خروج از ايران ، وضعيت بيمه شخصي كه 12 سال سابقه بيمه تامين اجتماعي دارد به چه شكل خواهد بود؟ 2- به دليل حداقل 2 سال عدم مراجعت به كشور آيا مي توان پيش از موعد و قبل از خروج درخواست بازنشستگي كرد؟ 3- آيا مي توان به صورت خوداختياري مبلغ بيمه واريز گردد تا تكميل 20 سال تمام و بازنشستگي؟  ؟ با سلام  در خواست بازنشستگي خير  مي توانبد بيمه خويش فرما شويد
مشاوره/ با سلام پيرزني كه از بازنشستگي همسرش كه فوت كرده است استفاده مي كرد. حال آن پيرزن فوت كرده است آيا بازنشستگي همسر پيرزن به دخترش كه 50 سال سن دارد و طلاق گرفته است طعلق مي گيرد؟
  • پرسش و پاسخ با سلام پيرزني كه از بازنشستگي همسرش كه فوت كرده است استفاده مي كرد. حال آن پيرزن فوت كرده است آيا بازنشستگي همسر پيرزن به دخترش كه 50 سال سن دارد و طلاق گرفته است طعلق مي گيرد؟  ؟ با سلام بايد وضعيت شما توسط صندوق بازنشستگي مربوطه  بررسي و تائيد شود آنگاه تصميم در خصوص تعلق يا عدم تعلق شما صورت مي گيرد.اما قانونا به دختران بدون شوهر وكار تعلق مي گيرد.
توضيحات کاربران بر روي محتوا/ توضيحات كاربر
متولد 1334 بازخريد سال 81 خدمات درماني شبكه بهداشت و درمان مياندواب 27 سال 2ماه 15روز سا
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر متولد 1334 بازخريد سال 81 خدمات درماني شبكه بهداشت و درمان مياندواب 27 سال 2ماه 15روز سابقه خدمتي قابل قبول ضمنا بنده كسورات بازنشستگي صندق خدمات درماني را دريافت ننموده ام آيا امكان بازنشستگي من از خدمات درماني وجود دارد اگر امكانش نباشد من ميتوانم كسورات بازنشستگي خود را از صندوق خدمات درماني دريافت نمايم. در ضمن مبلغ كسو دريافتي از صندوق خدمات دريافتي در چه حدودي ميباشد.
مشاوره/ با سلام مادر بزرگم كه كارمند ارتش بوده در سال 48 فوت نموده. ايا حقوق بازنشستگي او به مادرم كه تنها فرزند وي بوده واز پدرم هم كه سال 77 فوت نموده هيچ بازنشستگي ندارد ميرسد ؟اگر بله چه كار بايد كرد وبه كجا بايد مراجعه كنيم با تشكر
با سلام مادر بزرگم كه كارمند ارتش بوده در سال 48 فوت نموده. ايا حقوق بازنشستگي او به مادرم كه تنها فرزند وي بوده واز پدرم هم كه سال 77 فوت نموده هيچ بازنشستگي ندارد ميرسد ؟اگر بله چه كار بايد كرد وبه كجا بايد مراجعه كنيم با تشكر
  • بنابراين مستمري دران زمان تعلق نميگرفته است لذا و با تمام اين تفاسير و نظرباينكه  قوانين ان زمان دردسترس نيست شما ميتوانيد به كانون بازنشستگان يا واحد مربوط به امور اداري و بازنشستگي ارتش مراجعه و هماهنگي فرماييد تا پاسخي قطعي بشما بدهند . با امتنان
مشاوره/ باسلام با61سال مدت 15سال حق بيمه خودراپرداخت نموده ام در تاريخ 5/2/89 با حقوق 230 تومان باز نشسته گرديده ام تقاضاي افزايش مستمري بازنشستگي را دارم ممنونم
  • پرسش و پاسخ باسلام با61سال مدت 15سال حق بيمه خودراپرداخت نموده ام در تاريخ 5/2/89 با حقوق 230 تومان باز نشسته گرديده ام تقاضاي افزايش مستمري بازنشستگي را دارم ممنونم  ؟ با سلام چشم اگر پول سازمان بازنشستگي را به ما دادند ما بلافاصله درخواست شما را اجرا خواهيم كرد.
مشاوره/ سلام خانمي 41ساله هستم با20سال سابقه پرداخت بيمه، قصدادامه كارندارم آياميتوانم بازنشسته يا بشكلي بازخريدكرده و حق بيمه باقيمانده راخودم پرداخت كنم. و تاچندسال بايد پرداخت كنم. خواهش ميكنم بهترين راه رابازگو كنيد.سپاسگزارم.
  • بازنشسته يا بشكلي بازخريدكرده و حق بيمه باقيمانده راخودم پرداخت كنم. و تاچندسال بايد پرداخت كنم. خواهش ميكنم بهترين راه رابازگو كنيد.سپاسگزارم.   ؟ با سلام لينك ذيل را دنبال كنيد.در ضمن كلمه شرايط بازنشستگي را در سايت سرچ كنيد  ساير موضوعات وسوالات مرتبط را مي توانيد بيابيد. بازنشستگي با 20 سال سابقه حداقل سن بازنشستگي براي زنان



توقف قانون بازنشستگي با پرداخت ۱۰سال حق بيمه, با سلام . من 68 سال سن و 8 سال سابقه ي پرداخت حق بيمه بصورت اختياري را دارم آياتا سال 92 مي توانم درخواست بازنشستگي كنم؟ با تشكر, 1-آيا در صورت وقفه چند ماهه در واريز بيمه بعلت تغيير محل شغل ،اين امر تاثيري در زمان بازنشستگي دارد و مدت بازنشستگي به همان نسبت تاخير مي افتد؟ يا در صورت داشتن مجموع سوابق بيمه مشمول بازنشستگي مي شويم؟ 2- درمدت بيكاري بدون استفاده از بيمه بيكاري مي توانيم حق بيمه تامين اجتماعي را خويش فرما پرداخت كنيم كه در سوابق بيمه اي تاخير نيفتد؟ , شرايط بازنشستگي رانندگان باركش شهري كه رانندگي با خاور است؟, 1- در صورت خروج از ايران ، وضعيت بيمه شخصي كه 12 سال سابقه بيمه تامين اجتماعي دارد به چه شكل خواهد بود؟ 2- به دليل حداقل 2 سال عدم مراجعت به كشور آيا مي توان پيش از موعد و قبل از خروج درخواست بازنشستگي كرد؟ 3- آيا مي توان به صورت خوداختياري مبلغ بيمه واريز گردد تا تكميل 20 سال تمام و بازنشستگي؟, با سلام پيرزني كه از بازنشستگي همسرش كه فوت كرده است استفاده مي كرد. حال آن پيرزن فوت كرده است آيا بازنشستگي همسر پيرزن به دخترش كه 50 سال سن دارد و طلاق گرفته است طعلق مي گيرد؟, توضيحات كاربر, با سلام مادر بزرگم كه كارمند ارتش بوده در سال 48 فوت نموده. ايا حقوق بازنشستگي او به مادرم كه تنها فرزند وي بوده واز پدرم هم كه سال 77 فوت نموده هيچ بازنشستگي ندارد ميرسد ؟اگر بله چه كار بايد كرد وبه كجا بايد مراجعه كنيم با تشكر, سلام خانمي 41ساله هستم با20سال سابقه پرداخت بيمه، قصدادامه كارندارم آياميتوانم بازنشسته يا بشكلي بازخريدكرده و حق بيمه باقيمانده راخودم پرداخت كنم. و تاچندسال بايد پرداخت كنم. خواهش ميكنم بهترين راه رابازگو كنيد.سپاسگزارم.


به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
|تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني