جستجو در پورتال

نتايج جستجو

مشاوره/ من موسس و شريك يك شركت هسنم كه در حال حاضر بازنشسته شده ام آيا مي توانم در همين شركت عضو هيئت ومديره و مدير عامل شوم ؟ آيا منع قانوني ندارد ؟ بعضي از دوستان مي گويند منع قانوني دارد چون بازنشسته شده اي و از تامين اجتماعي حقوق بازنشستگي مي گيري . لطفا من را راهنمايي فرماييد.ميشكرم
من موسس و شريك يك شركت هسنم كه در حال حاضر بازنشسته شده ام آيا مي توانم در همين شركت عضو هيئت ومديره و مدير عامل شوم ؟ آيا منع قانوني ندارد ؟ بعضي از دوستان مي گويند منع قانوني دارد چون بازنشسته شده اي و از تامين اجتماعي حقوق بازنشستگي مي گيري . لطفا من را راهنمايي فرماييد.ميشكرم
  • پاسخ من موسس و شريك يك شركت هسنم كه در حال حاضر بازنشسته شده ام آيا مي توانم در همين شركت عضو هيئت ومديره و مدير عامل شوم ؟ آيا منع قانوني ندارد ؟ بعضي از دوستان مي گويند منع قانوني دارد چون بازنشسته شده اي و از تامين اجتماعي حقوق بازنشستگي مي گيري . لطفا من را راهنمايي فرماييد.ميشكرم  ؟
مشاوره/ باسلام خواهشمند است بفرمائيد من با 55 سال سن و 20 سال سابقه كار با چند روز حقوق بازنشسته مي شوم؟
باسلام خواهشمند است بفرمائيد من با 55 سال سن و 20 سال سابقه كار با چند روز حقوق بازنشسته مي شوم؟
  • پرسش و پاسخ باسلام خواهشمند است بفرمائيد من با 55 سال سن و 20 سال سابقه كار با چند روز حقوق بازنشسته مي شوم؟  ؟ باعرض سلام متقابل با 20 روز حقوق ميتوانيد بازنشسته شويد
مشاوره/ باسلام بنده در يك شركت خصوصي كارميكنم اكثر پرسنل اين شركت يا بازنشسته هستند يا در يك شركت ديگري شاغل هستند وحق بيمه آنها نيز از آن شركت واريز مي شود نحوه محاسبه ماليات برحقوق اين افراد چگونه است ؟
  • پرسش و پاسخ باسلام بنده در يك شركت خصوصي كارميكنم اكثر پرسنل اين شركت يا بازنشسته هستند يا در يك شركت ديگري شاغل هستند وحق بيمه آنها نيز از آن شركت واريز مي شود نحوه محاسبه ماليات برحقوق اين افراد چگونه است ؟   ؟ با سلام اگر بازنشسته باشند 10% آن حقوي كه دريافت مي كنند ماليات تعلق مي گيرد اگر بازنشسته نباشند و كارمند شما نباشند يعني در ليست بيمه نباشند 3% ماليات تكليفي تعلق مي گيرد اگر هم
  • با سلام اگر بازنشسته باشند 10% آن حقوي كه دريافت مي كنند ماليات تعلق مي گيرد اگر بازنشسته نباشند و كارمند شما نباشند يعني در ليست بيمه نباشند 3% ماليات تكليفي تعلق مي گيرد اگر هم كه در ليست بيمه باشند طبق جدول ماليات حقوق محاسبه انجام مي شود
مشاوره/ باسلام اگر يك شركت خصوصي از پرسنل بازنشسته ويا پرسنلي كه در شركتهاي ديگر شاغل هستند و ازآن شركت بيمه انها پرداخت مي شود استخدام ساعتي ويانيمه وقت كند ماليات حقوق آنها چگونه محاسبه مي شود؟
  • پرسش و پاسخ باسلام اگر يك شركت خصوصي از پرسنل بازنشسته ويا پرسنلي كه در شركتهاي ديگر شاغل هستند و ازآن شركت بيمه انها پرداخت مي شود استخدام ساعتي ويانيمه وقت كند ماليات حقوق آنها چگونه محاسبه مي شود؟   ؟ با سلام دوست عزيز فقط بازنشسته هاي لشگري وكشوري بعد از بازنشستگي از حق بيمه حقوق و.. معاف ميباشند. ولي درليست حقوق مالياتي همه بازنشستگان معاف از معاليات ميباشند. ولي درصورت قرارداهاي غي
اخبار/ افزايش 10درصدي حقوق كارمندان از تيرماه با 3 ماه معوقه
خبرگزاري فارس: معاون حقوقي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور از اعمال افزايش 10درصدي حقوق كارمندان دولت از تيرماه خبر داد.
  • معاون حقوقي معاونت توسعه مديريت در گفت‌وگو با فارس خبر داد: افزايش 10درصدي حقوق كارمندان از تيرماه با 3 ماه معوقه افزايش 10درصدي حقوق كارمندان از تيرماه با 3 ماه معوقه عبدالعلي تاجي معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، با بيان اينكه افزايش 10درصدي حقوق كارمندان دولت از تيرماه اعمال مي‌شود، گفت: چون اين مصوبه در روزهاي پاياني خرداد در دولت تصويب شد، بنابراين در حقوق خردادماه قابل اعمال نبود و از
  • كارمندان دولت از تيرماه اعمال مي‌شود، گفت: چون اين مصوبه در روزهاي پاياني خرداد در دولت تصويب شد، بنابراين در حقوق خردادماه قابل اعمال نبود و از تيرماه هم 10 درصد افزايش حقوق اعمال مي‌شود. وي تصريح كرد: مابه‌التفاوت 3 ماه اول سال با حقوق تيرماه به كارمندان پرداخت مي‌شود. منبع: فارس تاريخ: 1390-04-06
  • طبقه بندي اطلاعات
مشاوره/ با سلام ميخواستم بدونم ماليات حقوق كارمند بازنشسته اي مثلا يك دبير اموزش و پرورش بازنشسته كه در جايي كاركند و حقوق بگيرد چگونه بايد محاسبه شود ايا مشمول ماده 131 است يا مشمول 10 درصد ميشود متشكرم ؟
با سلام ميخواستم بدونم ماليات حقوق كارمند بازنشسته اي مثلا يك دبير اموزش و پرورش بازنشسته كه در جايي كاركند و حقوق بگيرد چگونه بايد محاسبه شود ايا مشمول ماده 131 است يا مشمول 10 درصد ميشود متشكرم ؟
  • پرسش و پاسخ با سلام ميخواستم بدونم ماليات حقوق كارمند بازنشسته اي مثلا يك دبير اموزش و پرورش بازنشسته كه در جايي كاركند و حقوق بگيرد چگونه بايد محاسبه شود ايا مشمول ماده 131 است يا مشمول 10 درصد ميشود متشكرم ؟   ؟ باسلام مشمول ماده 131 قانون مالياتهاي مستقيم ميگردد . باتشكرمتقابل
اخبار/ احتمال افزايش 10 درصدي حقوق كارمندان دولت
خبرگزاري فارس: معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري گفت: دولت مي‌تواند بر اساس منابع بودجه حقوق كارمندان را در سال جاري تا 10 درصد افزايش دهد.
  • معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي خبر داد: احتمال افزايش 10 درصدي حقوق كارمندان دولت احتمال افزايش 10 درصدي حقوق كارمندان دولت به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس رحيم ممبيني صبح امروز در نشستي خبري تصريح كرد: منابع حقوق و دستمزد كاركنان و حقوق بگيران دولت 80 درصد بودجه جاري دولت را تشكيل مي‌دهد. وي گفت: ميزان افزايش دستمزد كاركنان دولت هنوز تصويب نشده است. ممبيني در عين حال ابراز اميدواري كرد روند تصويب افزايش حقوق كارمندان دولت در ماه جاري ط
  • د: منابع حقوق و دستمزد كاركنان و حقوق بگيران دولت 80 درصد بودجه جاري دولت را تشكيل مي‌دهد. وي گفت: ميزان افزايش دستمزد كاركنان دولت هنوز تصويب نشده است. ممبيني در عين حال ابراز اميدواري كرد روند تصويب افزايش حقوق كارمندان دولت در ماه جاري طي شده و حقوق خردادماه آنان بر اساس اشل جديد پرداخت شود. منبع: فارس تاريخ: 1390-03-07
مشاوره/ سلام موضوع سوال من در رابطه با پرسنلي ميباشد كه بازنشسته تامين اجتماعي بوده و در حال حاضر در يك شركت خصوصي مشغول بكار ميباشند اولاً در خصوص بيمه خواستم ببينم مشكلي ندارند دوماً كليه حقوق اينگونه افراد طبق كدام ماده قانون مالياتهاي مستقيم محاسبه ميشود ضمناً به اينگونه افراد ميشود بصورت ساعتي حقوق داد با تشكر
  • پرسش و پاسخ سلام موضوع سوال من در رابطه با پرسنلي ميباشد كه بازنشسته تامين اجتماعي بوده و در حال حاضر در يك شركت خصوصي مشغول بكار ميباشند اولاً در خصوص بيمه خواستم ببينم مشكلي ندارند دوماً كليه حقوق اينگونه افراد طبق كدام ماده قانون مالياتهاي مستقيم محاسبه ميشود ضمناً به اينگونه افراد ميشود بصورت ساعتي حقوق داد با تشكر  ؟ سلام دوست عزيز فقط بازنشسته هاي لشگري وكشوري بعد از بازنشستگي از حق بيمه حقوق و..
  • مستقيم محاسبه ميشود ضمناً به اينگونه افراد ميشود بصورت ساعتي حقوق داد با تشكر  ؟ سلام دوست عزيز فقط بازنشسته هاي لشگري وكشوري بعد از بازنشستگي از حق بيمه حقوق و.. معاف ميباشند. ولي درليست حقوق مالياتي همه بازنشستگان معاف از معاليات ميباشند. ولي درصورت قرارداهاي غير پرسنلي يا همان پيمانكاري يا ساعتي مشمول ماليات تكليفي بوده واثبات بازنشستگي براي مميزان مالياتي كمي سخت ميباشد
مشاوره/ من در شركت فروش لوازم خانگي و صوتي مشغول به كار هستم كه از تعدادي فروشگاه در سطح شهر تشكيل شده است. فروشگاها متعلق به شركت هستند و پرسنل كارمند شركت. چگونه مي توانم يك سيستم حقوق و دستمزد مناسب طرح به گونه اي كه پرسنل در فروش سهم داشته باشند و باعث ايجاد انگيزه در آنها شود.
من در شركت فروش لوازم خانگي و صوتي مشغول به كار هستم كه از تعدادي فروشگاه در سطح شهر تشكيل شده است. فروشگاها متعلق به شركت هستند و پرسنل كارمند شركت. چگونه مي توانم يك سيستم حقوق و دستمزد مناسب طرح به گونه اي كه پرسنل در فروش سهم داشته باشند و باعث ايجاد انگيزه در آنها شود.
  • پرسش و پاسخ من در شركت فروش لوازم خانگي و صوتي مشغول به كار هستم كه از تعدادي فروشگاه در سطح شهر تشكيل شده است. فروشگاها متعلق به شركت هستند و پرسنل كارمند شركت. چگونه مي توانم يك سيستم حقوق و دستمزد مناسب طرح به گونه اي كه پرسنل در فروش سهم داشته باشند و باعث ايجاد انگيزه در آنها شود.  ؟ با سلام سيستم حقوق و دستمزد پرسنلي، يك سيستم جامع و مطلوب براي محاسبه و مديريت حقوق و دستمزد كاركنان و
  • گونه اي كه پرسنل در فروش سهم داشته باشند و باعث ايجاد انگيزه در آنها شود.  ؟ با سلام سيستم حقوق و دستمزد پرسنلي، يك سيستم جامع و مطلوب براي محاسبه و مديريت حقوق و دستمزد كاركنان و كارمندان يك شركت و يا مجموعه اي از شركتهاست. كه نيازمند مشاوره  با يك متخصص و كمك گرفتن از يك متخصص ميباشد . و شما نمي توانيد خودتان به تدوين آن اقدام نماييد  
اخبار/ پرداخت علي‌الحساب حقوق فروردين و ارديبهشت كارمندان براساس رقم اسفند
خبرگزاري فارس: معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور گفت: با توجه به عدم تصويب قانون بودجه 90، حقوق دو ماه اول سال كارمندان دولت براساس آخرين حقوق در اسفند 89 پرداخت مي‌شود.
  • معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي رئيس جمهور در گفت‌وگو با فارس خبر داد:پرداخت علي‌الحساب حقوق فروردين و ارديبهشت كارمندان براساس رقم اسفند پرداخت علي‌الحساب حقوق فروردين و ارديبهشت كارمندان براساس رقم اسفند رحيم ممبيني در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، در مورد وضعيت پرداخت حقوق كارمندان دولت در دو ماه اول سال‌جاري گفت: چون بودجه 90 هنوز تصويب نشده، لذا حقوق فعلاً بر مبناي آخرين حقوق پرداختي به كارمندان دولت در اسفند 89 به صورت علي‌الحساب
  • وق پرداختي به كارمندان دولت در اسفند 89 به صورت علي‌الحساب براي دو ماه اول پرداخت مي‌شود. معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور تأكيد كرد:‌ پس از اينكه بودجه 90 به طور كامل تصويب شد، ما به ‌التفاوت پرداخت حقوق دو ماه اول به حساب كارمندان واريز خواهد شد. به گزارش فارس، ممبيني پيش از اين در جمع خبرنگاران در مورد ميزان افزايش حقوق كارمندان دولت در سال 90 اعلام كرده بود، رقم دقيق افزايش حقوق براساس مصوبه هيئت دولت خواهد بود، اما اعتبارات فصل يك و 6 در لايحه بودجه حدود 6 درصد اف
  • زان افزايش حقوق كارمندان دولت در سال 90 اعلام كرده بود، رقم دقيق افزايش حقوق براساس مصوبه هيئت دولت خواهد بود، اما اعتبارات فصل يك و 6 در لايحه بودجه حدود 6 درصد افزايش دارد كه البته اين اعتبارات شامل 12 مورد است كه يكي از اين موارد مربوط به پرداختي حقوق به كارمندان دولت است. بنابراين افزايش اعتبارات اين دو فصل لزوما به معناي افزايش حقوق در اين حد نخواهد بود، بلكه ميزان دقيق آن براساس مصوبه هيئت وزيران مشخص خواهد شد. منبع: فارس تاريخ:



باسلام خواهشمند است بفرمائيد من با 55 سال سن و 20 سال سابقه كار با چند روز حقوق بازنشسته مي شوم؟, باسلام بنده در يك شركت خصوصي كارميكنم اكثر پرسنل اين شركت يا بازنشسته هستند يا در يك شركت ديگري شاغل هستند وحق بيمه آنها نيز از آن شركت واريز مي شود نحوه محاسبه ماليات برحقوق اين افراد چگونه است ؟ , باسلام اگر يك شركت خصوصي از پرسنل بازنشسته ويا پرسنلي كه در شركتهاي ديگر شاغل هستند و ازآن شركت بيمه انها پرداخت مي شود استخدام ساعتي ويانيمه وقت كند ماليات حقوق آنها چگونه محاسبه مي شود؟ , افزايش 10درصدي حقوق كارمندان از تيرماه با 3 ماه معوقه, با سلام ميخواستم بدونم ماليات حقوق كارمند بازنشسته اي مثلا يك دبير اموزش و پرورش بازنشسته كه در جايي كاركند و حقوق بگيرد چگونه بايد محاسبه شود ايا مشمول ماده 131 است يا مشمول 10 درصد ميشود متشكرم ؟ , احتمال افزايش 10 درصدي حقوق كارمندان دولت, سلام موضوع سوال من در رابطه با پرسنلي ميباشد كه بازنشسته تامين اجتماعي بوده و در حال حاضر در يك شركت خصوصي مشغول بكار ميباشند اولاً در خصوص بيمه خواستم ببينم مشكلي ندارند دوماً كليه حقوق اينگونه افراد طبق كدام ماده قانون مالياتهاي مستقيم محاسبه ميشود ضمناً به اينگونه افراد ميشود بصورت ساعتي حقوق داد با تشكر, من در شركت فروش لوازم خانگي و صوتي مشغول به كار هستم كه از تعدادي فروشگاه در سطح شهر تشكيل شده است. فروشگاها متعلق به شركت هستند و پرسنل كارمند شركت. چگونه مي توانم يك سيستم حقوق و دستمزد مناسب طرح به گونه اي كه پرسنل در فروش سهم داشته باشند و باعث ايجاد انگيزه در آنها شود.


به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
|تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني