جستجو در پورتال

نتايج جستجو

توضيحات کاربران بر روي محتوا/ توضيحات كاربر
توضيحات كاربر
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر همه ملل سعي ميكنند اخرين اطلاعات را در اختيار افراد قرار دهند و بد بختانه در مورد باز نشستگان اموزش و برورش وقتي به سايت مراجعه ميكنيم هطلاعات مربوط به سالهاي قبل از 1390 ميباشد . از جمله سهام عدالت و جلسات عمومي باز نشستگان وام ضروري باز نشستگان و و و و و و غيره ايا اين درست است
مشاوره/ با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر
با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر  ؟ سلام و خسته نباشيد . علت عدم پرداخت درطول سالهاي مذكور را ننوشته ايد ولي و درصورتيكه استحقاق دريافت داشته باشيد بله ميتوانيد دريافت فرماييد . موفق باشيد باتوجه به توضيحات تكميلي كه دادم آيا
  • سلام و خسته نباشيد . علت عدم پرداخت درطول سالهاي مذكور را ننوشته ايد ولي و درصورتيكه استحقاق دريافت داشته باشيد بله ميتوانيد دريافت فرماييد . موفق باشيد باتوجه به توضيحات تكميلي كه دادم آيا از نظر قانون سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح،اين معوقات به بنده تعلق ميگيرد يا خير؟ بله تعلق ميگيرد البته اگر كسورات براساس قوانين نيروهاي مسلح بوده است مابه التفاوتي از شما دريافت ميگردد كه به اقساط نيز ميتوانيد بپردازيد
توضيحات کاربران بر روي محتوا/
  • نظرات و پيشنهادات توضيحات كاربر چرا دريافتي كارگران به عنوان نيروي مولد كشور اينقدر پايين است و اختلاف فاحشي با ساير اقشار مانند كارمندان، بانكها، نيروهاي مسلح و ... دارد؟ آيا رفع اين تبعيض در قانون اساسي پيشبيني شده است؟
مشاوره/ با سلام آيا خدمات كشوري در بازنشستگان نيروهاي مسلح در سالهاي 88و89 نيز اجرا شده است ويا اجرا مي شود
  • پرسش و پاسخ با سلام آيا خدمات كشوري در بازنشستگان نيروهاي مسلح در سالهاي 88و89 نيز اجرا شده است ويا اجرا مي شود  ؟ با سلام قرار بر اين بوده كه از تير ماه اجرا شود.حال نتيجه چه شود هو الآعلم
مشاوره/ باسلام من وظيفه بگير نيروهاي مسلح هستم مي خواستم بدانم كه قانون خدمات كشوري براي ما كه در سال 88بازنشسته شديم انجام شده است و معوقات سال 90براي ما در مرداد ماه واريز مي شود اگر امكان دارد زودتر جوابمان را بدهيد با تشكر
  • پرسش و پاسخ باسلام من وظيفه بگير نيروهاي مسلح هستم مي خواستم بدانم كه قانون خدمات كشوري براي ما كه در سال 88بازنشسته شديم انجام شده است و معوقات سال 90براي ما در مرداد ماه واريز مي شود اگر امكان دارد زودتر جوابمان را بدهيد با تشكر   ؟ با سلام بله از تير ماه در فيش حقوقي شما بايد مورد احتساب قرار گرفته باشد .
مشاوره/ سلام لطفا براي من توضيح دهيد كه ماده 147اسناد چيست.ومن كافي نت دارم تا حالا سايت اون را پيدا نكردم حتي به مسئولين هم زنگ زديم چيزي اطلاع نداشتند بي زحمت هم سايت ثبت نام ماده 147رابه من دهيد وهم كمي توضيح ممنون
سلام لطفا براي من توضيح دهيد كه ماده 147اسناد چيست.ومن كافي نت دارم تا حالا سايت اون را پيدا نكردم حتي به مسئولين هم زنگ زديم چيزي اطلاع نداشتند بي زحمت هم سايت ثبت نام ماده 147رابه من دهيد وهم كمي توضيح ممنون
  • پرسش و پاسخ سلام لطفا براي من توضيح دهيد كه ماده 147اسناد چيست.ومن كافي نت دارم تا حالا سايت اون را پيدا نكردم حتي به مسئولين هم زنگ زديم چيزي اطلاع نداشتند بي زحمت هم سايت ثبت نام ماده 147رابه من دهيد وهم كمي توضيح ممنون   ؟ دوست گرامي اين مواديعني 147 و148 مربوط به مهلت قانوني جهت تبديل اراضي قولنامه اي به رسمي و سند دار شدن انهاست و اداره ثبت اسنادواملاك كشورمتولي ان ميباشد و براي پيگيري ميت
  • sp; ؟ دوست گرامي اين مواديعني 147 و148 مربوط به مهلت قانوني جهت تبديل اراضي قولنامه اي به رسمي و سند دار شدن انهاست و اداره ثبت اسنادواملاك كشورمتولي ان ميباشد و براي پيگيري ميتوانيد به سايت كانون سردفتران ودفترياران به ادرس زير مراجعه فرماييد .  www.notary.ir باتشكر مستوفي
مشاوره/ جناب اقاي مستوفي با سلام ودرود فراوان در مورد سوالي كه در تاريخ16/6/91 درباره مادربزرگم داشتم باز هم مزاحم شدم ،من بند ج ماده 164 قانون ارتش را مطالعه كردم وبا توجه به فرمايش شما دران زمان تعلق نمي گرفته ،اما حالااز زماني كه پدرم هم فوت نموده بازهم همين جوراست ؟در ضمن لازم است ذكر كنم كه فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده اياباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جايي بندنيست وايا ميتوانم شكايت نامه اي بنويسم تا به ان رسيدگي كنندوبه كجاوچه بنويسم؟{درضمن ماساكن شهرستانيم امامحل كار مادربزرگم تهران بوده ،من باتوجه به فرمايش شمابه كانون بازنشستگان ارتش در تهران هم مراجعه كردم اما پاسخ درستي به من ندادند}
جناب اقاي مستوفي با سلام ودرود فراوان در مورد سوالي كه در تاريخ16/6/91 درباره مادربزرگم داشتم باز هم مزاحم شدم ،من بند ج ماده 164 قانون ارتش را مطالعه كردم وبا توجه به فرمايش شما دران زمان تعلق نمي گرفته ،اما حالااز زماني كه پدرم هم فوت نموده بازهم همين جوراست ؟در ضمن لازم است ذكر كنم كه فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده اياباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جايي بندنيست وايا ميتوانم شكايت نامه اي بنويسم تا به ان رسيدگي كنندوبه كجاوچه بنويسم؟{درضمن ماساكن شهرستانيم امامحل كار مادربزرگم تهران بوده ،من باتوجه به فرمايش شمابه كانون بازنشستگان ارتش در تهران هم مراجعه كردم اما پاسخ درستي به من ندادند}
  • ست ذكر كنم كه فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده اياباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جايي بندنيست وايا ميتوانم شكايت نامه اي بنويسم تا به ان رسيدگي كنندوبه كجاوچه بنويسم؟{درضمن ماساكن شهرستانيم امامحل كار مادربزرگم تهران بوده ،من باتوجه به فرمايش شمابه كانون بازنشستگان ارتش در تهران هم مراجعه كردم اما پاسخ درستي به من ندادند}  ؟ ضمن عرض سلام خدمت جنابعالي بعرضتان برسانم شما ميتوانيد براساس نامه اي كه به سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح در
مشاوره/ ايا نيروهاي شركتي اور ژانس هاي 115از قبيل اپراتور خدمات و امدادگر راننده شامل تغيير وضعيت نيروهاي شركتي وزارت بهداشت مي شوند?
  • پرسش و پاسخ ايا نيروهاي شركتي اور ژانس هاي 115از قبيل اپراتور خدمات و امدادگر راننده شامل تغيير وضعيت نيروهاي شركتي وزارت بهداشت مي شوند?  ؟ با سلام تابناك:1390/01/21 وزير كار و امور اجتماعي گفت: برنامه دولت در سال1390 درباره نيروهاي شركتي ادامه برنامه سال گذشته است و نيروهاي شركتي بايد يا قراردادي شده يا اينكه در قالب شركت‌هاي تعاوني متشكل گردند و طرف قرارداد دستگاه‌ها قرار بگيرند.
مشاوره/ با سلام من دختري هستم 55ساله كه از بابت پدرم كه بازنشسته نيروهاي مسلح بوده مستمري دريافت ميكنم مادرم حدود 40 سال قبل از پدرم جدا شده خودش حقوق بازنشستگي دارد مي خواستم بدانم اگر مادرم فوت شد حقوق مادرم به من تعلق ميگيرد يا نه با تشكر.
  • پرسش و پاسخ با سلام من دختري هستم 55ساله كه از بابت پدرم كه بازنشسته نيروهاي مسلح بوده مستمري دريافت ميكنم مادرم حدود 40 سال قبل از پدرم جدا شده خودش حقوق بازنشستگي دارد مي خواستم بدانم اگر مادرم فوت شد حقوق مادرم به من تعلق ميگيرد يا نه با تشكر.  ؟ با سلام بله اما خداي نكرده شما اگر زودتر از قيد حيات رفتي خير.ضمن اينكه از خدا مي خواهيم هم شما وهم مادرتان را در كنارتان حفظ كند وبه سلامت نگاه دارد.
مشاوره/ نيروهاي شركتي در ماه چند روز مرخصي دارند؟



توضيحات كاربر, با سلام،من وظيفه بگير سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح هستم كه از سال 84 وظيفه بگير محسوب ميشوم.پرداخت مستمري به بنده از سال 89 شروع شد.آيا ميتوانم معوقات مستمري از 84 تا 89 را مطالبه كنم؟با تشكر, با سلام آيا خدمات كشوري در بازنشستگان نيروهاي مسلح در سالهاي 88و89 نيز اجرا شده است ويا اجرا مي شود, باسلام من وظيفه بگير نيروهاي مسلح هستم مي خواستم بدانم كه قانون خدمات كشوري براي ما كه در سال 88بازنشسته شديم انجام شده است و معوقات سال 90براي ما در مرداد ماه واريز مي شود اگر امكان دارد زودتر جوابمان را بدهيد با تشكر , سلام لطفا براي من توضيح دهيد كه ماده 147اسناد چيست.ومن كافي نت دارم تا حالا سايت اون را پيدا نكردم حتي به مسئولين هم زنگ زديم چيزي اطلاع نداشتند بي زحمت هم سايت ثبت نام ماده 147رابه من دهيد وهم كمي توضيح ممنون , جناب اقاي مستوفي با سلام ودرود فراوان در مورد سوالي كه در تاريخ16/6/91 درباره مادربزرگم داشتم باز هم مزاحم شدم ،من بند ج ماده 164 قانون ارتش را مطالعه كردم وبا توجه به فرمايش شما دران زمان تعلق نمي گرفته ،اما حالااز زماني كه پدرم هم فوت نموده بازهم همين جوراست ؟در ضمن لازم است ذكر كنم كه فوت مادربزرگم درطول خدمت بوده اياباتوجه به ماده165باز هم دستمان به جايي بندنيست وايا ميتو, با سلام من دختري هستم 55ساله كه از بابت پدرم كه بازنشسته نيروهاي مسلح بوده مستمري دريافت ميكنم مادرم حدود 40 سال قبل از پدرم جدا شده خودش حقوق بازنشستگي دارد مي خواستم بدانم اگر مادرم فوت شد حقوق مادرم به من تعلق ميگيرد يا نه با تشكر.


به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|مشاوره در رازنامه
|تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني